Whatsapp

Muğla Gergi Tavan Malzemeleri Fiyatları

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Muğla Gergi Tavan Malzemeleri

Albayrak Gergi Tavan, gergi tavan fabrikası ile gergi tavan üretimi, gergi tavan tasarımı, gergi tavan montajı, gergi tavan malzemeleri, gergi tavan aydınlatma hizmetlerimizi Muğla ve tüm illerimiz için sağlıyoruz. Firmamız bünyesinde kumaş gergi tavan malzemeleri, pvc gergi tavan malzemeleri, barisol tavan mazlemeleri ve tüm gergi tavan modelleri ve gergi tavan renkleri mevcuttur. Tüm gergi tavan dokuları ile istediğiniz model gergi tavan üretimini yapıp kargo ile aynı gün içerisinde gönderim sağlıyoruz.

Akustik Gergi Tavan Malzemeleri

Çeşitli germe tavan tipleri arasında, akustik germe tavan olarak adlandırılan bu gergi tavan özel bir yer işgal eder.

Akustik germe tavanı, kesintisiz germe tavandan görsel olarak ayırt edilemeyen bir ses geçirgenlik katsayısına sahiptir. Akustik tavanların montajından sonra, genel gürültü seviyesi azalır ve yankı efekti kaybolur.

Akustik streç tavan, gözle görülemeyen tavan tuvalinde mikro perforasyon olması nedeniyle özel gürültü hafifletici özelliklere sahiptir.

Akustik tavan ile tavan kaplaması arasına odayı daha da konforlu hale getirecek ilave ısı yalıtımı ve akustik malzemeler monte edilebilir. Akustik tavanlarda ek bir ses emici malzeme olarak, mineral yün karolar en sık kullanılır. Mineral yün kullanılan akustik tavanlar tercih edilir, çünkü bunlar sadece gerekli ses yalıtımını sağlamakla kalmaz, aynı zamanda daha çevre dostudur.

Akustik gergi tavanların bir başka avantajı, yangın güvenliği ve odanın daha iyi ısı yalıtımıdır. Akustik germe tavan pazarımızda en yaygın akustik tavanları. Dikişsiz germe tavanlar yüzeyinde mikro delikli (yaklaşık 250000 mikro delik / m2, 190 - 210 g / m2) ve ses emici bir membran özelliğine sahip özel kumaştan üretilmiştir.

Bu delik görsel olarak fark edilemez ve çok önemli bir ses emici işlev gerçekleştirir. Ses dalgalarının gerilebilir tavandan yansıtılmaması, ancak kumaştan geçmesi nedeniyle odadaki akustik özellikler artar ve yankı efekti kaybolur.

Akustik gergi tavanları, odadaki tüm sesleri algılayan bir çeşit zar rolünü üstlenir. Kural olarak, akustik tavanlarla birlikte, yüksek frekanslı ve orta frekanslı seslerin ana emicisi olarak hizmet veren tavan arası alana özel ses yalıtım levhaları yerleştirilmiştir.

Akustik tavanlar beyaz, siyah ve bej renklidir. Kurulumdan sonra, akustik gergi tavanı akrilik boya ile boyanamaz ve çizime neden olabilir, çünkü mikro delikli olabilir ve ses emme özelliklerini bozabilir.

Akustik germe tavanlarının bakımı karmaşık değil. Kir ve tozlar yumuşak bir pazen kumaşla kolayca temizlenebilir veya sabunlu suya batırılmış bir sünger kullanılabilir.

Akustik Gergi Tavanın Avantajları

Akustik gergi tavanın en büyük avantajı, yüksek akustik özelliklere sahip olması ve yüksek ve orta frekanslarda ortam ve dış sesleri etkili bir şekilde emmesidir.

  • Akustik tavanın montajı için, bir ısı tabancası kullanılmadan klipsli bir montaj yöntemi kullanılır.
  • Herhangi bir karmaşıklık derecesine sahip bir tavan oluşturabilirsiniz.
  • Akustik tavanın tuvali keskin olmayan nesnelerle mekanik olarak etkilenmekten korkmaz ve çeşitli fiziksel yüklere ve darbelere dayanabilir.
  • Kesintisiz akustik germe tavanı yanmayı desteklemez ve yangın güvenliği sertifikasına sahiptir
  • Akustik germe tavan hijyenik bir uygunluk belgesine sahiptir ve kamu ve tıbbi tesislerde kullanılabilir
  • Sıcaklık dalgalanmalarına karşı dayanıklı (çalışma sıcaklığı aralığı - 40 ile + 80 arasında) ve ısıtılmamış odalarda kullanılabilir
  • Akustik germe tavan, ara boşluklara özel ses ve ısı yalıtım levhaları takılması nedeniyle yüksek bir ısı ve ses yalıtımına sahiptir.
  • Akustik tavanın dokusu antistatiktir ve tozun yüzeyine çökmesini önler. Kumaş tavan kumaş zamanla rengini değiştirmez
  • Akustik tavanın yüzeyini kolayca temizleme yeteneği

Muğla Gergi Tavan Malzemeleri Fiyatları Muğla Gergi Tavan Malzemeleri Fiyatları Muğla Gergi Tavan Malzemeleri Fiyatları Muğla Gergi Tavan Malzemeleri Fiyatları Muğla Gergi Tavan Malzemeleri Fiyatları Muğla Gergi Tavan Malzemeleri Fiyatları Muğla Gergi Tavan Malzemeleri Fiyatları Muğla Gergi Tavan Malzemeleri Fiyatları Muğla Gergi Tavan Malzemeleri Fiyatları Muğla Gergi Tavan Malzemeleri Fiyatları

Gergi Tavan Uygulamalarımız

HEMEN ARA