Whatsapp

İstanbul Kadıköy Gergi Tavan Montaj Uygulaması

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

İstanbul Kadıköy Gergi tavan montaj çalışmalarımız tamamlanmıştır. kadıköyde yapılan polyester ve pvc gergi tavanlarda mat, saten ve parlak gergi tavan malzemeleri kullanılmıştır. Albayrak Gergi tavan olarak siz değerli müşterilerimize gergi tavan montaj, bakım, tadilat için uygun fiyat ve en yüksek kalitede hizmet garantisi veriyoruz. Albayrak gergi tavan; oturma odalarına, mutfaklara, banyolara, bürolara, Spor Tesislerine, Yüzme havuzlarına, Depolara, hastanelere, bankalara, otellere ve restoranlara her model ve dokuda gergi tavan uygulaması yapılmaktadır. 

Tavan projeniz için kurulum işi az ya da çok karmaşık olabilir. Her durumda, destekleyici yapıyı kurmak ve gerekirse çok eski bir tavanı azaltmak için zorunludur. Yapı kumaşı almaya hazır olduğunda, yalıtım ve elektrik kabloları kurulabilir. PVC bir kumaşın kullanılması, kumaşı yumuşatan ve yumuşatan bir ısı tabancasının kullanılmasını içerir. Polyester bir kumaşın kullanılması, gerilmiş tavanı doğrudan monte etmeyi ve her şey sabitlendiğinde fazlalığı kesmeyi mümkün kılar. PVC kanvaslar çoğu zaman boyanamaz, ancak polyester kumaşlar istenirse boya ile bitirilebilir.

İstanbul Kadıköy Gergi Tavan Montaj Uygulaması İstanbul Kadıköy Gergi Tavan Montaj Uygulaması İstanbul Kadıköy Gergi Tavan Montaj Uygulaması İstanbul Kadıköy Gergi Tavan Montaj Uygulaması İstanbul Kadıköy Gergi Tavan Montaj Uygulaması İstanbul Kadıköy Gergi Tavan Montaj Uygulaması İstanbul Kadıköy Gergi Tavan Montaj Uygulaması İstanbul Kadıköy Gergi Tavan Montaj Uygulaması İstanbul Kadıköy Gergi Tavan Montaj Uygulaması İstanbul Kadıköy Gergi Tavan Montaj Uygulaması

Gergi Tavan Uygulamalarımız

HEMEN ARA