Whatsapp

Başakşehir gergi tavan montajı

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Başakşehir gergi tavan çalışmamızın montajı başarıyla tamamlanmıştır. UV baskılı yüksek kalite uzun ömürlü rengi solmayan gergi tavanlar Türkiyenin bir numarası Albayrak gergi tavanla buluşyorStreç tavanlar Starry Sky  , evinizin pahalı bir iç mekanını ideal olarak vurgulayan özel bir karardır. 

Gökyüzü gergi tavanın ve fiber optik ipliklerin genellikle ortaya çıktığı biçimindeki aydınlatma kaynaklarının bir araya getirilmesiyle oluşturulur. Bu tip gergi tavanlar için iki aydınlatma modu vardır:

  1. Fiber-optik iplikler, bir tavan bezi (bu, projeksiyon yöntemi olarak adlandırılır) yapan filme yakın bir şekilde getirilir. İçinde film güvenli kalır ve gergi tavan her zamanki gibi görünür. Ve aydınlatma dahilinde, tavan malzemesinden yarı saydam olan kaotik göz kırpma nedeniyle yıldız gökyüzünün etkisine ulaşılır.
  2. Bir gergi tavanın bezi delinir ve fiber optik iplikler dışarıdan 1 mm'ye çıkarılır. 100 metreden 1 milimetre getirilir. Böyle bir seçenek, çok ışınlı yıldızların etkisini yaratan Swarovski'nin özel kristal lensleri (difüzörler) ile önemli ölçüde desteklenir.

Başakşehir gergi tavan montajı Başakşehir gergi tavan montajı Başakşehir gergi tavan montajı Başakşehir gergi tavan montajı Başakşehir gergi tavan montajı Başakşehir gergi tavan montajı

Gergi Tavan Uygulamalarımız

HEMEN ARA