Whatsapp

Kartal Gergi Tavan Malzemesi

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Gergi Tavan : İstanbul Kartal gergi tavan malzemesi, gergi tavan montajı, gergi tavan m2 fiyatları, PVC, polyester, barrisol, gergi tavan modelleri, parlak, saten, mat, şeffaf gergi tavan dokuları, tek renk, desenli, gökyüzü manzaralı, yıldız manzaralı, gizli led aydınlatmalı gergi tavan, stretch ceiling uygulamaları uygun fiyat ve profesyonel montaj garantisiyle yapılmaktadır. Gergi tavan farklı yapısıyla ısıtılarak değişik formlara getirilebilen alüminyum profillerle gerdirilerek çok çeşitli görüntüler eldilebilen bir tavan döşeme tekniğidir. İster gergi tavan, ister germeli tavan, isterseniz gergili tavan dediğimiz bu sistem kapalı alanlar için vazgeçilmez dekoratif tercihler sunmaktadır. 

Gözlerinizi kaldırın ve tavanınıza bir göz atın… Bir odanın içinde ortaya çıkan atmosferdeki güzelliğin önemini hiç fark ettiniz mi? Tavanları ve bir diğerini yükleyen ya da olmayan diğer kalıplardan sonra, gergi tavanlar daha popülerdir. Albayrak Gergi Tavan da, bu tip bir yüzeyin serilişi bir uzmanlık olduğu için 10 yıldan fazla bu işle uğraşan ekibimiz tarafından profesyonelce yapılır. Albayrak Gergi Tavan size olağanüstü bir dekorasyon tekniğinin cesur bir resmini veriyor. Albayrak firmasının gerçek ayağı olan gergi tavan, tuvallerinin kalitesi için dünya çapında tanınan gergi tavan markalarıyla çalışarak pazarda ürettiği ürünler için inkar edilemez bir mükemmelliği sağladı.

Kartal Gergi Tavan Malzemesi Kartal Gergi Tavan Malzemesi Kartal Gergi Tavan Malzemesi Kartal Gergi Tavan Malzemesi Kartal Gergi Tavan Malzemesi Kartal Gergi Tavan Malzemesi Kartal Gergi Tavan Malzemesi Kartal Gergi Tavan Malzemesi Kartal Gergi Tavan Malzemesi

Gergi Tavan Uygulamalarımız

HEMEN ARA