Whatsapp

Mutfak Gergi Tavan Modelleri

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Albayrak mutfak gergi tavanı modelleri ve gergi tavan malzemeleriyle mutfakta istediğiniz her atmosferi uygun fiyat garantisiyle yaratıyorsunuz. Birçok gergi tavan renk, gergi tavan baskı, pervaz ve farklı gergi tavan tipleri arasından seçim yapabilirsiniz. Mutfak tavanınızı gerçekten mükemmel hale getirmek için, birçok gergi tavan led aydınlatma ve diğer aydınlatma seçenekleri de sunuyoruz . Örneğin bir germe tavanı, tavanın herhangi bir yerinde aydınlatmanın monte edilmesini veya dekoratif şeritler olarak ışık şeritlerinin kullanılmasını mümkün kılar.

Ancak pek çok olasılık arasında kaybolmayın. Uzmanlarımız hayalinizdeki mutfağını gerçekleştirmek için mutfak tavanınızı seçmenizde size memnuniyetle yardımcı olacaktır. Diğer şeylerin yanı sıra, sizinle birlikte kişisel bir aydınlatma planı oluşturmak için, mutfak tavanınız her fırsatta en uygun aydınlatmaya sahip olur. Mutfakta, kısılabilir aydınlatma çok kullanışlıdır, örneğin, ocakta pişirirken parlak ışığa sahip olabilir ve daha sonra birlikte yemek için rahat bir atmosfer yaratabilirsiniz.

Tavanda yağ ve nem

Gergi tavan, sadece yukarıda belirtilen sebeplerden dolayı mutfak tavanınız için ideal bir çözüm değildir. Bir mutfak tavanı düzenli olarak pişirme sırasında oluşan nem ve yağlara maruz kalır ve nadiren temizlenir. Çıkarılmamış nem ve gres buharları mutfak tavanında yoğunlaşır. Ancak, bunlar bir mutfakta ortaya çıkan ve tavana yerleşen tek buhar değildir. Örneğin, su ısıtıcılar, çamaşır makineleri, kahve makineleri, mikrodalga fırınlar ve fırınları düşünün.

Bir mutfak tavanı kirletecek çok şey var. Bu genellikle tavandaki renk değişimi veya dairelerde gösterilir. Çok kötü, çünkü bu olmamalı. Albayrak gergi tavan modelleriyle mutfak tavanızda artık bunun için endişelenmenize gerek yok.

Mutfak tavanını temizleme

Gergi tavanlar neme dayanıklı, ısıya dayanıklı, küfe dayanıklı, antistatik ve solmaz, bu sayede temizliği çok kolaydır. Tavandaki kir, yağ veya nemi nemli bir temizlik bezi ile ve muhtemelen bir temizlik maddesi damlasıyla silin. Bu nedenle, bir gergi tavan, mutfağınız için ideal tavan çözümüdür.

Albayrak mutfak gergi tavanlarının faydaları:

  • Neme Dayanıklı
  • Isıya Dayanıklı
  • Yanmaz
  • Temizlemesi Kolay
  • Bakımı Kolay
  • İstediğiniz Aydınlatma
  • Sonsuz Çeşitlilikte Battaniye 
  • Her Şey Bir Günde Monte Edilir.

Mutfak Gergi Tavan Modelleri Mutfak Gergi Tavan Modelleri Mutfak Gergi Tavan Modelleri Mutfak Gergi Tavan Modelleri Mutfak Gergi Tavan Modelleri Mutfak Gergi Tavan Modelleri Mutfak Gergi Tavan Modelleri Mutfak Gergi Tavan Modelleri Mutfak Gergi Tavan Modelleri Mutfak Gergi Tavan Modelleri Mutfak Gergi Tavan Modelleri Mutfak Gergi Tavan Modelleri Mutfak Gergi Tavan Modelleri Mutfak Gergi Tavan Modelleri

Gergi Tavan Uygulamalarımız

HEMEN ARA