Whatsapp

Tuzla Gergi Tavan Montaj Fiyatları

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Tuzla gergi tavan montaj fiyatları : Gergi tavan, germe tavan, gergigili tavan, stretch ceiling, streç tavan olarak bilinen bu sistem kumaşın ısıtılarak alüminyum profillere gerdirilmesiyle oluşmaktadır. Peki gergi tavanın maliyeti nelere bağlıdır. Gergi tavan malzemesi, gergi tavan montajı, gergi tavan modelleri, gergi tavan kumaş türleri, (pvc kumaş, polyester gibi ) gergi tavan fiyatlarını etkilen etkenlerdir. Albayrak gergi tavan olarak gergi tavan uygulamalarında en uygun fiyat ve en kaliteli işçilk prensibi ile çalışmalarımıza devam ediyoruz.  Gergi tavanlar en başta dekoratif görünümü şık ve modern yapısı bakımından tercih edlilir. Ancak gergi tavan bu mükemmel görüntülerinin yanında bir çok avantajıda sizlere sunar. Gergi tavan kurulum alanlarında ısı yalıtımı sağlar, bakımı kolaydır, aydınlatma seçenekleri geniştir, bir öçok ortamda akustiği sağlamak için kullanılır, ses yalıtımını sağlar.

Gergi tavanlar için kullanılan kumaş kalitesine göre gergi tavan fiyatları değişiklik göstermektedir. Gergi tavan fiyatını sadece kumaş kalitesi belirlemez. Gergi tavan montajı gergi tavan fiyatını belirleyen diğer etkenlerden biridir. Eğrisel parçaların kesilmesinde maliyetin artabilir. Ayrı tuvaller sadece toplu olarak satıldığından ve gergin tavanın nihai maliyeti tesisatın karmaşıklığına bağlı olacağından, özel müşterinin işlere fiyatlara odaklanması daha uygundur. Gergi tavan kurulumu için mat beyaz keten aynı parametrelerle renkli parlak bir tuvale göre daha maliyetlidir.

Tuzla Gergi Tavan Montaj Fiyatları Tuzla Gergi Tavan Montaj Fiyatları Tuzla Gergi Tavan Montaj Fiyatları Tuzla Gergi Tavan Montaj Fiyatları Tuzla Gergi Tavan Montaj Fiyatları Tuzla Gergi Tavan Montaj Fiyatları Tuzla Gergi Tavan Montaj Fiyatları

Gergi Tavan Uygulamalarımız

HEMEN ARA