Whatsapp

Şeffaf Çiçek Desenli Gergi Tavan Beylikdüzü

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

İstanbul Beylikdüzü ilçesinde yapmış olduğumuz şeffaf çiçek desenli gergi tavan çalışmamız mekana mükemmel bir hava katmıştır. Albayrak Gergi Tavan olarak gergi tavan imalatı gergi tavan malzeme temini, gergi tavan tasarımı ve gergi tavan montajı işlerini yürütmekteyiz. Beylikdüzü ilçemizde bir konutta kullanmış olduğumuz şeffaf gergi tavan modelimizin yanında pvc gergi tavan, kumaş gergi tavan ve barisol gergi tavan türlerini kullanarak mat gergi tavan, parlak gergi tavan, lake gergi tavan, saten gergi tavan dokularından da modeller üretmekteyiz.

Gergi tavanlar evlerinize konutlarınıza ve her mekana modern  bir hava katar. Diğer tavan türlerine göre daha kullanışlı, uzun ömürlü ve estetik bir yapıya sahiptir. Gergi tavanın kalitesi kullanılan gergi tavan malzemesine bağlı olduğu gibi gergi tavan montaj işlemlerinede bağlıdır. Bir gergi tavan montajına dikkat edilmezse gergi tavan zararlı bir hale gelebilir. 

Albayrak gergi tavan olarak en ileri teknoloji, önceden belirlenen amaç ve hedeflere rağmen, her şeyden önce uygulanması ve daha fazla kullanım için güvenli koşullar sağlamaktadır. Gerilmeli tavanların popülaritesinin büyük oranda artması ve teknolojik süreçlerin sürekli iyileştirilmesi, güvenlik konularına niteliksel olarak yeni bir yaklaşım gerektirmektedir. İşçilerin streç tavanları kurarken kullandıkları alet ve ekipman arasında en tehlikeli unsur bir gaz tüpüdür. Bundan dolayı gergi tavan kurulumunda uzman bir ekiple çalışmanızı öneririz. Albayrak gergi tavan olarak yaklaşık 20 yıldır uzman ekibimizle hizmetlerimizi yürütmekteyiz. 

Bu nedenle, gergin tavanı tesis eden bir kuruluş seçerken, sadece modern gergi tavan ekipmanının ve kaliteli gergi tavan malzemelerinin mevcudiyetine değil, aynı zamanda kalifiye, alanınada uzman ekiplerinin bulunabilirliğine de dikkat edilmesi gerekmektedir.

Şeffaf Çiçek Desenli Gergi Tavan Beylikdüzü Şeffaf Çiçek Desenli Gergi Tavan Beylikdüzü Şeffaf Çiçek Desenli Gergi Tavan Beylikdüzü Şeffaf Çiçek Desenli Gergi Tavan Beylikdüzü Şeffaf Çiçek Desenli Gergi Tavan Beylikdüzü Şeffaf Çiçek Desenli Gergi Tavan Beylikdüzü Şeffaf Çiçek Desenli Gergi Tavan Beylikdüzü Şeffaf Çiçek Desenli Gergi Tavan Beylikdüzü Şeffaf Çiçek Desenli Gergi Tavan Beylikdüzü Şeffaf Çiçek Desenli Gergi Tavan Beylikdüzü Şeffaf Çiçek Desenli Gergi Tavan Beylikdüzü

Gergi Tavan Uygulamalarımız

HEMEN ARA