Whatsapp

Pendik Gergi Tavan

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Gergi Tavan : İstanbul Pendik gergi tavan en uygun m2 fiyatı, montajı, bakımı tamiratı ve malzeme temini firmamız tarafından yapılamktadır. Gergi tavan, germe tavan, gergili tavan, stretch ceiling, adına her nederseniz, polyester, pvc, barrisol modelleri ve  kaliteli gergi tavan malzemeleriyle uzman ekimiz tarafından problemsiz ve uygu fiyat güvencesi ile yapılmaktadır. Gergi tavan değişik doku, ( mat, saten, şeffaf, parlak ) sınırsız renk ve model ( tek renk, ikili renk, gökyüzü gergi tavan, çiçek gergi tavan, manzara gergi tavan gibi ) seçenekleriyle odalarınıza modern bir hava katacaktır. Aynı zamanda germe tavanlar ısı yalıtımı içinde kullanılabilir. 

Gergi tavan hemen her odanın görüntüsünü anında değiştirebilir. Bir gergi tavanın montajı 2-3 saat sürmektedir ve hem sermaye hem de kozmetik onarımlar çerçevesinde bağımsız bir çalışma türü olarak gerçekleştirilebilmektedir. Çerçevede gerilen tuval estetik bir görünüme sahiptir ve biraz hayal gücü gösterirseniz, renkleri, dokuları ve tuval seviyelerini birleştiren eşsiz bir tavan tasarımı yaratabilirsiniz. Gerilmeli tavanların popülaritesi sürekli artıyor. Bugün, gergi tavan pazarı, Rus, Çin ve Avrupalı üreticilerin çeşitli seçeneklerinden oluşmaktadır. Gergi tavanın en büyük bariz avantajlarından biri düşük maliyetidir. Bununla birlikte, gergi tavan seçimin ana kriteri maliyeti değildir.

Pendik Gergi Tavan Pendik Gergi Tavan Pendik Gergi Tavan Pendik Gergi Tavan Pendik Gergi Tavan Pendik Gergi Tavan Pendik Gergi Tavan Pendik Gergi Tavan Pendik Gergi Tavan

Gergi Tavan Uygulamalarımız

HEMEN ARA