2603
2016
tezgah arası cam panel, 3d, fiyat, model, tasarım, mutfak, montaj

İstanbul tezgah arası cam panel fiyatları.

3d resimli mutfak tezgah arası cam panel tüm evlerde kullanılarak dekoratif alanlarda kullanılmaktadır 3d resimli mutfak tezgah arası cam fiyatları için metraj ve semt olarak değişkenlik gösterdiği için mutlaka fiyat isteyiniz. En uygun 3d mutfak tezgah arası cam için 0507 241 4345  yada 0535 297 0577 arayınız.

İstanbul tezgah arası cam fiyatları.3d tezgah cam panel üretimi.görsel acıdan oldukca güzel gözüken tezgah arası cam geniş resim secenekleri ile ön plana cıkmaktadır.tezgah arası cam,ısıya dayanıklı görsel efektli iz yapmayan kolay temizlenen bir yapıya sahiptir.

İstanbul tezgah arası cam paneller güvenlik acısından oldukca emniyetlidir temli olarak imal edilldiğinden kırılmalara karsı dayanıklıdır cam etrafı ise el kesmemesi için cam etrafına rodaj sistemi uygulanmaktadır.

3d tezgah arası cam,kalınlık olarak 6 mm kalınlığa sahip olarak imal edilmektediryuksek baskı kalıtesi ile imal edlerek mutfaklarınıza farklı bir konsept katmaktadır. İstanbul beylikdüzü bölgesinde , tezgah arası cam, siparişleriniz için arayabilir fiyat teklifi alabilirsiniz.