0108
2015
gergi tavan,gergi tavan uv baskı,barisol,gergi tavan fiyatları

akustik gergi tavan

Gürültü kirliliği bugün, inkar edilemez bir halk sağlığı sorunu olarak kabul edilmektedir. Bu nedenle, bir alanı inşa ederken veya yenilerken bu hususu dikkate almak çok önemlidir. Albayrak akustik gergi tavanları ile durum kontrol altında!

Tüm iç mekanlar için akustik geliştirme ihtiyacı vardır

Alışveriş merkezleri, havuzlar, sinemalar, toplantı salonları, barlar, türkü evleri, evimizdeki büyük salonlar gibi halka açık alanlar, her gün insanların vakit geçirdiği alanlar gürültü kirliliğinin yoğun olduğu yerlerdir.

Bu yerlere giden insanlar için son derece tatsız hale gelebilecek gürültü rahatsızlıklarından kaçınmak için ses emilimini sağlamak çok önemlidir. Mimarlık, akustiğin en iyi şekilde yönetilebilmesi için uygun şekilde tasarlanmalıdır. Mekanların biçiminden, onları giydiren malzemelere kadar hiçbir şey şansa bırakılmamalıdır.

Günlük gürültünün kaynakları bir evde sayısızdır. Genellikle insan konuşmaları, televizyon, kahkaha ve çocuksu çığlıkları bunlara örnek olabilir. Peki bu gürültülerden kurtulmak için ne yapılmalıdır?

Akustik tavan, tüm gürültülü odalar için ideal çözüm

Akustik gerilmiş tuval tek bir amaç için tasarlanmıştır: Sesi emmek ve yankılanmasını azaltmak. Kaplama ve emicinin kombinasyonu, yankılanma hızında 6 saniye tasarruf sağlar. Elde edilen akustik konfor sizleri rahatlatır!

Bu yüzden Albayrak akustik gergi tavan kaplama restoranlarda, havaalanlarında, sinemalarda, işyerlerinde, mağazalarda ve otellerde çok popülerdir. Teknik özellikleri, daireler ve evler gibi özel alanlara da uyum sağlar. Kurulum yeri ne olursa olsun akustik gergi tavan gerçek bir konfor sesi getirir!

Bu çözüm sayesinde, gürültü sadece kötü bir anıdır. Herkesin yoğun uğradığı yerlerde dostça bir anın tadını çıkarmasını sağlar. Yani, akustik gergi tavanlar bir lüks değil gerekliliktir.