2007
2015
gergi tavan,gergi tavan uv baskı,barisol,gergi tavan fiyatları

albayrak gergi tavan profil montajı

albayrak gergi tavan sistemi kendi özel profil sistemi ile gergi tavanlarınızı kolay bir şekilde montaj olanağı sağlar bol çeşitli gergi tavan profil lerinde, w gergi tavan profili, v gergi tavan profili,f gergi tavan profili,h gergi tavan profili,seperatör profil gibi çeşitli ürünlerde gergi tavan profili sunarak çok kolay montaj sağlar.

İlk adım, odanın her tarafındaki gergi tavan profilleri (pürüzsüz olarak da adlandırılır) ve asıl tavandan en az iki santim uzağa monte etmektir. Gergi tavan tuvaline sabitlenecek bu profiller duvara vidalanabilir veya yapıştırılabilir. Tavanın bir tarafa ya da diğerine yaslanmaması için, yüksekliğin her yerde aynı olduğuna dikkat edilmelidir. Dönen bir lazer sayesinde hassas bir çalışma yapılır. Böylelikle gergi tavan profil döşemesi için milimetrik bir ölçüm alınır.

Ardından, daha önce sabitlenmiş tüm gergi tavan profillerine kaplama yerleştirerek gergi tavan kumaşı konumlandırılır. Gergi tavan tuvali şimdi kesin olarak düzeltilmelidir. Tüm bir duvar yapılarak odanın uzunluğu ile başlayıp, genişlikleri ile bitmeden önce karşı tarafa geçilmesi önerilir.

Tuval tatmin edici bir şekilde konumlandırıldığında, hala bekleyen açılarla ilgilenilmelidir. Özel bir spatula kullanarak, tavanı germek için kumaşı her köşeye ve gergi tavan profil setine klipslenir.

İpucu: Gergi tavana demirbaşlar bağlanmışsa, yerlerini planlamak ve bu amaçla tasarlanan gergi tavan profillerini yerleştirmek için özen gösterilmelidir.