2007
2015
gergi tavan,gergi tavan uv baskı,barisol,gergi tavan fiyatları

gergi tavan montajına hazırlık

Albayrak Gergi Tavan olarak siz değerli müşterilerimizden almış olduğumuz gergi tavan siparşleri alınan  ölçülere göre a sınıfı yüksek baskı kalitesinde gergi tavan baskıları yapılır.gergi tavan baskıları yapıldıktan sonra yüksek frekans gergi tavan fitil kaynak makinesinde kaynakları yapılarak gergi tavanlarımız montaja hazır hale gelmektedir.

Hiç tavanınızın karanlıkta ışıldayan yüzey değişen renk veya köpüklü yıldızlı gökyüzü olabileceğini hayal ettiniz mi? Bütün bunlar ve daha fazlası, gergin tavan sayesinde mümkün. Peki bu mükemmel bir görünüme sahip pürüzsüz ve hayallerinizi gerçekleştiren germe tavanların hazırlanması nasıl gerçekleşmektedir.

Tavanınızı yapmak veya onarım gerçekleştirmek istediğinizde gergi tavan gerçekten ilginç bir çözümdür.

Albayrak Gergi Tavan bu projenin nasıl çalıştığını anlamanıza ve en klasikten en istisnai projelere kadar gergi tavanlarının farklı olasılıklarını sizlere sunmaktan gurur duyar.

Gergi tavanın montaja hazırlanması için ilk olarak, uzmanlarımız konutunuzun tipine, tavanın durumuna ve beklentilerinize göre teknik olanakları tanımanızı sağlayacaktır.

İkinci adım olarak: Yaklaşık 10 gün sonra hazırlanacak olan gergi tavanınız için, odanıza veya gereksinim duyduğunuz alana gergi tavan döşenmesi için teknisyenimiz devreye girer. Anlaşma yapıldıktan sonra gergi tavan için kesin boyut ölçüleri (uzunluk, genişlik, köşeler) alınır. Teknisyenlerimiz tarafından alınan ölçümler tesisimiz de tuvalinizin tam boyutlarına göre hazırlanmasını mümkün kılar.

10 gün içerisinde kurulum gerçekleşebilir: Albayrak Gergi Tavanın uzman ekibi sayesinde hazırlanan gergi tavanın montaj işlemi gerçekleştirilecektir.